Важливе місце в роботі кафедри належить виховній роботі викладачів серед студентів, що спрямована на формування у них моральних якостей, громадської активності та відповідальності за долю України, дбайливого ставлення до національного багатства країни.

При плануванні виховної роботи наставники передбачають вивчення здібностей студентів кураторських груп до навчання; ставлення до обраної спеціальності та плани на майбутнє; стан навчальної дисципліни та критерії вихованості студентів; вивчаються житлово-побутові умови студентів, а також приділяють належну увагу студентам-сиротам.

Есперанто як елемент виховання загальної ерудиції (2020 рік)

Асистент Загурська Н.О. з 557-ою кураторською групою (2019 рік)

Пріоритетним у виховній роботі зі студентами викладачів кафедри є реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі, залучення молоді до національної та світової культури, збереження морального та фізичного здоров’я молодого покоління, виховання патріотизму, громадських якостей особистості, забезпечення педагогічних умов для соціалізації студентів, виховання в них життєвої компетентності.

Національно-патріотичне виховання– це комплексна системна і цілеспрямована діяльність освітніх закладів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Мета патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань: твердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;

виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки; підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя;- усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;

сприяння набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів;

формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;- утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства;

культивування кращих рис української ментальності, працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережного ставлення до природи;- формування мовленнєвої культури;- спонукання зростаючої особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму, фашизму.

Колектив кафедри під час різдвяних колядок (2017 рік)

Екскурсія із студентами в музей-садибу Соломії Крушельницької в с. Біла (2018 рік)

Традиційно на кафедрі в день Чорнобильської трагедії проводяться зустрічі студентів кураторських груп з працівниками кафедри та лікарями онкодиспансеру, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Студентська конференція завершується вшанування пам’яті загиблих і постраждалих хвилиною мовчання. Щороку викладачі зі студентами покладають квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії у парку Національного відродження.

Покладання квітів до монументу "Жертвам Чорнобильської катастрофи (2018 рік)

З травня 2015 року був мобілізований до збройних сил України доцент кафедри Домбрович М.І., капітан медичної служби. Проходив службу в зоні АТО на посаді старшого ординатора відділення підсилення медичних підрозділів 66 військового мобільного госпіталю. Нагороджений відзнакою міністерства оборони України "Знак пошани".

Доц. Домбрович під час служби в АТО (2015 рік)

Зустріч доц. Домбровича М.І. з кураторською групою (2017 рік)

Зустріч доц. Домбровича з колективом кафедри до Дня захисника Украіни (2018 рік)