Колектив кафедри онкології (зліва направо) : проф. Жулкевич І.В., доц. Леськів І.М., доц. Домбрович М.І., ас. Загурська Н.О., ас. Нітефор Л.В., ас. Загурська О.М., ас. Угляр Т.Ю., ас. Гоцко О.С., доц. Угляр Ю.В. (2018 р.)

На ювілеї проф. Дрижака В.І. (2018 р.)

Проф. Галайчук І.Й., проф. Шкробот Л.В . з учасниками науково-практичної конференції (2016 р.)

Директор Національного інституту раку проф. Колеснік О.О., проф. Шкробот Л.В. (2016 р.)

В операційній проф. Галайчук І.Й., і Dr. Riccardo Giovanazzi Практична частина майстер-класу (2018 р.)

Делегації італійських та грузинських онкологів на прийомі у ректора ТДМУ проф. Корди М.М. (2018 р.)

Міжнародний майстер-клас : "Рак молочної залози. Хірургічне лікування" Євро-Азійська асоціація захворювань молочної залози за участю хірургів-мамологів з Італії та лікарів-онкологів з Грузії (Eurama Meeting on Breast Cancer Treatment 25-26 January 2018)

Капітан медичної служби Домбрович М.І. (2015 р.)

Евакуація пораненого (2016 р.)