Колектив кафедри онкології (зліва направо) : проф. Жулкевич І.В., доц. Леськів І.М., доц. Домбрович М.І., ас. Загурська Н.О., ас. Нітефор Л.В., ас. Загурська О.М., ас. Угляр Т.Ю., ас. Гоцко О.С., доц. Угляр Ю.В. (2021 рік)

Проведення онлайн-заняття зі студентами в умовах карантину (2021 рік)

Проф. Галайчук І.Й. в складі групи лікарів, нагороджений медаллю Громадської організації «Всеукраїнське лікарське товариство (ВУЛТ) «За працю та звитягу в медицині» – за багаторічне сприяння розвитку Українського лікарського товариства на Тернопіллі та активну участь у підготовці й проведенні XVII Конгресу СФУЛТ (2019 рік)

На ювілеї проф. Дрижака В.І. (2018 рік)

В операційній проф. Галайчук І.Й., і Dr. Riccardo Giovanazzi Практична частина майстер-класу (2018 рік)

Делегації італійських та грузинських онкологів на прийомі у ректора ТДМУ проф. Корди М.М. (2018 рік)

Міжнародний майстер-клас : "Рак молочної залози. Хірургічне лікування" Євро-Азійська асоціація захворювань молочної залози за участю хірургів-мамологів з Італії та лікарів-онкологів з Грузії (Eurama Meeting on Breast Cancer Treatment 25-26 January 2018)

Проф. Галайчук І.Й., проф. Шкробот Л.В . з учасниками науково-практичної конференції (2016 рік)

Евакуація пораненого (2016 рік)

Директор Національного інституту раку проф. Колеснік О.О., проф. Шкробот Л.В. (2016 рік)

Капітан медичної служби Домбрович М.І. (2015 рік)