Колектив кафедри онкології  (зліва направо) : ас. Литвин .Л.В., ас. Загурська О.М., асп. Чокур П.В., проф. Шкробот Л.В., проф. Галайчук І.Й., ас. Нітефор Л.В., проф. Жулкевич І.В., доц. Леськів І.М., доц. Угляр Ю.В. (2023 рік)

Колектив кафедри онкології  (зліва направо) : проф. Жулкевич І.В., доц. Леськів І.М., доц. Домбрович М.І., ас. Загурська Н.О., ас. Нітефор Л.В., ас. Загурська О.М., ас. Угляр Т.Ю., ас. Гоцко О.С., доц. Угляр Ю.В. (2021 рік)

Проведення онлайн-заняття зі студентами в умовах карантину (2021 рік)

Проф. Галайчук І.Й. в складі групи лікарів, нагороджений медаллю Громадської організації «Всеукраїнське лікарське товариство (ВУЛТ) «За працю та звитягу в медицині» – за багаторічне сприяння розвитку Українського лікарського товариства на Тернопіллі та активну участь у підготовці й проведенні XVII Конгресу СФУЛТ (2019 рік)

На ювілеї проф. Дрижака В.І. (2018 рік)

В операційній  проф. Галайчук І.Й., і Dr. Riccardo Giovanazzi Практична частина майстер-класу (2018 рік)

Делегації італійських та грузинських онкологів на прийомі у ректора ТДМУ проф. Корди М.М. (2018 рік)

Міжнародний майстер-клас : "Рак молочної залози. Хірургічне лікування" Євро-Азійська асоціація захворювань молочної залози за участю хірургів-мамологів з Італії та лікарів-онкологів з Грузії (Eurama Meeting on Breast Cancer Treatment 25-26 January 2018)

Проф. Галайчук І.Й., проф. Шкробот Л.В . з учасниками науково-практичної конференції (2016 рік)

Евакуація пораненого (2016 рік)

Директор Національного інституту раку проф. Колеснік О.О., проф. Шкробот Л.В. (2016 рік)

Капітан  медичної служби Домбрович М.І. (2015 рік)